Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Znakomity występ młodych holenderskich graczy
09 Jun

Znakomity występ młodych holenderskich graczy

W Lidze Narodów UEFA w tym sezonie najwybitniejszymi występami są trzy młode drużyny z Holandii, Danii i Norwegii. Holandia pokonała Belgię 4-1 w pierwszej rundzie i ponownie pokonała Walię 2-1 w drugiej rundzie. Walia była dość silna bez Garetha Franka Bale'a iw pierwszej połowie mocno trzymała Holandię przez 45 minut. Aby Walia mogła pokonać Ukrainę opiera się na sile, szczęście to tylko ich zjednoczone asysty.

W meczu Holandia-Walia zauważono młodego i potężnego pomocnika Teuna Koopmeinersa. 24-letni Teun Koopmeiners dał się poznać jako doskonały pomocnik i był jeszcze lepszy, kiedy założył ukochaną Koszulka Holandia. Teun Koopmeiners, również zawodnik Atalanty, właśnie dołączył do klubu na nieco ponad rok. Idolem Teun Koopmeiners jest Kevin De Bruyne, ale szkoda, że ​​spotkali się zaledwie 10 minut w ostatniej rundzie przed zakończeniem meczu.

Teun Koopmeiners bardzo chciał zdobyć podpisaną Koszulka Kevin De Bruyne, ale niestety wciąż nie starczyło mu odwagi, by zmierzyć się ze swoim idolem. Belgia przegrała ten mecz, więc Kevin De Bruyne też nie był w zbyt szczęśliwym nastroju. Teun Koopmeiners nie chciał spotkać Kevina De Bruyne, gdy był w złym humorze, czekał na dobry start, gdy spotkają się ponownie.

Najczęściej oglądane produkty